Prázdniny

Přestože dávno nemám prázdniny, stejně si ten čas horkých letní dní užívám. Líbí se mi to, líbí se mi volnější rytmus života. Děti mají méně povinností a od toho se odvíjí víc zábavy ...

Nahlédl jsem do hry World of Tanks a dal si velký pozor, abych se ani klávesy nedotkl, tak chytlavé mi to připadá. Stejně jsem strávil několik mnoho hodin studiem tankové a protitankové munice, HEAT, HASH a dalších typů střel, studiem kompozitních panícřů, motorů, kanónů ... A to jsem si ani jednou nezahrál! Naštěstí.

In Nomine Sanguinis už je nějakou dobu v nakladatelství, ladí se obrázek pro obálku. Tak snad už to brzy všechno vyjde. Obvykle v takovém čase (rozumějte čas vzhledem k vydání knihy) mívám do značeného stádia rozepsaný jiný příběh. Tentokrát bohužel. Nějak nestíhám, jen se probírám texty pana Bartoše a přemítám, co s nimi podniknout.

Sborník JFK, kde mám svou příslovečně poctivou, při zemi se držící povídku, je na cestě z tiskárny na pulty knihkupectví. Tak snad vám někomu přijde na dovolenou vhod. Mně bohužel ne, já už ty povídky znám :)