Predátoři

Predátoři

Možná také znáte ten pocit, který se člověka zmocňuje při prohlížení obrazů pana Buriana, čtení textů pana Augusty či u filmu Cesta do pravěku od pana Zemana. K tomu přidám, že před zhruba sto milióny lety žili na území Jižní Ameriky největší suchozemští dravci za celou dobu historie naší ekosféry (alespoň podle našich současných znalostí) a já jsem je chtěl uvidět na vlastní oči. Dynamickou obálku namalova MarekHlavatý a vnitřní atmosférické obrázky podtrhující atmosféru prehistorického světa Libor Kupčík. Jen škoda, že jich není víc ...

 
Ilustrace: 
Marek Hlavatý
Vyšlo: 
2007
Hodnocení: 
Average: 4.8 (86 votes)

Komentáře

Je to skvelá kniha a celá naša rodina čaká na pokračovanie. Dúfam, že to bude čoskoro. Čítam ju znova a znova. V tej časti, keď pristáli, úplne cítim vzduch - horký, páchne sírou a silicí. Je to geniálne napísané.

Já taky přihodím svoji trochu do mlýna. Když jsem začal Predátpry číst, tak jako u každé knihy MŽ byl vtažen do děje, jen jsem se bál konce knihy. U Líhně jsem byl koncem trochu zklamaný, ale tady ne. Jsem prostě a jednoduše nadšený, takhle poutavý příběh jsem nečetl už opravdu dlouho. A jedině co mě celkem brzdí v nadšení je nápis "To be continued" a pokračování zatím nikde :). Proto doufám v brzké vydání pokračování. Budu čekat jak na trní. ;)

Také by mě zajímalo, jestli bude pokračování...Filip

Pokud vím, tak to má Mistr rozepsané :-)

Čtu potřetí a stále čekám na novej díl :D

Dobrý den,
nedávno jsem dočetl vaší knihu Predátoři. Moc se mi líbila a byl jsem jí okouzlen .Bohužel jsem jí přečetl nějak moc rychle a konec byl tak nějak otevřený pro další možné pokračování. Proto jsem se chtěl zeptat jestli máte v plánu napsat druhý díl .
Předem děkuji za odpověď . 

Přidat komentář