Guestbook

Komentáře

Díky za pochvalu, představa 10 cm silného ebooku mě pobavila :). Ad Bakly a Koniáš: vůbec to nevylučuji, ale teď zrovna nic rozpracovaného nemám. Snad časem.

Dobry večer pane Zambochu,

Zrovna jsem dočetl Vaši poslední knihu. Cetbou jsem trávil cely víkend a byl za dlouhou dobu skvěle oddychovy víkend. Ke knize jsem si dal několik doutniku a také Merlot 2011 Mendoza z Argentiny. Doporucuji. Ale celou dobu mi strašně vadila jedna věc. Kniha je prilis kratka. Chtěl bych Vás potadat o delsi knihy. Vim ze to co zde pisi zni mozna hloupe, ale kez by kniha mela o 100 stránek více. Ovsem i tak Vam musím podekovat, ze jsem mohl po dlouhé době opustit myšlenky na praci a uzit si skveli víkend. Mate můj dik a tesim se na Vaše další počiny. Mnoho stesti. Rosta

Víc takových stížností, děkuji :). Ale nevím, zda ji budu schopne vypořádat. Pracnost knihy, alespoň pro, mě narůstá s její délkou exponenciálně.... Ať žije dobré víno a dobré doutníky! :)

 

Zdravim Mirku,
bude nova kniha In Nomine Sanguinis dostupna take jako ebook na Palm knihach?
Diky.
Karel

Bude :)

Super, to vsechny expaty a extraterrestrials potesi :)
Diky.
Karel

Bude.

Dobrý den, pane Žambochu
jsem Váš velký obdivovatel a amatérský "spisovatel," pod pseudonymem Reg Lyrian jsem napsal "knihu" (rozsah asi 200 str.) a byl bych Vám velmi vděčný, kdybyste si našel trochu času a ohodnotil ji (přiznám se, že by mi to pomohlo s vydáním). Mohu Vám ji zaslat v elektronické podobě na e-mail.
Děkuji, R. L.

Dnes som pozeral novinky na www.agent-jfk.cz a miesto jfk je tam ponuka na pozicku!!!
 

Co zkusit tohle třeba by to šlo http://www.nic.cz/page/314/pravidla-a-postupy/
Robert 

Byl jsem překvapený stejně jako vy. Nedostal jsem výzvu k zaplacení domény jako obvykle a protože nebyla zaplacena, koupil si ji někdo jiný. Bohužel, nechápu, jak se to mohlo stát.

 

 

Obracena doména je volná.

Dobrý den,
před nedávnem se mi dostalo do rukou prvních 13 kapitol tohoto "románu" a musím říct, že mne skutečně nadchl.
Chci se tedy zeptat zda neplánujete pokračování?

Abych řekl pravdu, neuvažuji. Vybavuji si, že byl dost složitý a já jsem někde potratil poznámky, které jsem k němu měl napsané. :( Po druhé už to nevymyslím a bylo to dost dávno.

 

 

To je velka skoda, mel jsem tam hlavni roli a vsechny bych vykostil :)

Smím se zeptat, jestli plánujete ještě napsat něco o Koniáši? Třeba nějaký "prequel" z mládí, nebo něco o něm a o Annemari? Díky.

Čím jsem starší, tím víc myslím spíše na Sequel :) Ale něco určitě ještě napíši :)

Zdravím, vyjde In Nomine Sanguinis také jako e-book? A pokud ano, bylo by možné vydat i Vision in Extremis? Díky

Ano. 

Ano.

:)

Neviete náhodou niekto, prečo nefunguje web jfk? D

Už jsem odpověděl výše, ale protože mě to samotného dost naštvalo, klidně odpovídm ještě jednou. Domény se platí jedenkrát ročně, vždy jsem obdržel emailem výzvu k zaplacení a následně zaplatil. Tentokrát jsem neobdržel nic, jen jsem pak zjistil, že doménu koupil někdo jiný a udělal si z ní inzertní stránku. Je mi to líto, ale nic s tím neudělám. Předpokládám, že moho čtenářů jfk má zájem o takové půčjky (ironie, sarkasmus ...)

Grettings from Poland!
I find you as very good author Mr. Zamboch, i red all of your books, but there is a problem: publishing in Polish is really poor. I can understand Czech, but i'm sure that i will not draw a plesure from that ;-) Maybe you can do something to speed that? Ahhh the last adventures of Marika or a new novel: Dlouhy sprint s ozvenou, i wait for reading that with some impatience, becouse your books never disappointed me :).

Dobrý den. 21.6, tedy tuto sobotu, bych Vás chtěl pozvat na křest své knihy jako čestného hosta. Jedná se o městské fantasy a jistě by Vás to zaujalo. Zůčastní se asi třicet až čtyřicet lidí a byl bych poctěn i Vaší účastí. 
Pokud máte čas a měl byste chuť, kontaktujte mě prosím emailem.

Dobrý večer,
jménem redakce časopisu Partonyma (www.partonyma.cz, https://www.facebook.com/Partonyma?fref=ts), bych Vás chtěla požádat o spolupráci. Tématem našeho dalšího čísla jsou "Pohádky, děs a mystérium" a v redakci jsme se shodli, že by bylo skvělé mít od vás nějaký příspěvek, ať už by se jednalo o novou tvorbu, nebo už o něco, co vyšlo. Předem děkuji za odpověď, 
s přáním hezkého večera
Daniela Šulcová

Dobrý den, kdy se můžeme těšit na nového JFK? A související dotaz, mohl byste mi, prosím, vysvětlit, proč díl Naganty a vlčí máky je zařazen jako 18. v sérii, ačkoliv podle data vydání sedí až za Pár kapek krve, tj. díl 26? A ještě jeden dotaz, dočkáme se v blízké době nějaké Vaší další knihy v elektronické podobě? Díky

Dobrý den,

ad Naganty: Byly naplánované jako 18 díl v pořadí, ale dopsány byly až mnohem později. To se stává.

ad JFK: v horizontu dvou tří týdnů, řekl bych.

ad Elektronická podoba mých knih: Připravujeme k elektronickému vydání Seržanta, taky už to bude poměrně brzy.

 

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s pokračováním Predátorů? Vím, že toho máte hodně, nicméně tohle byla knížka, která podle mého názoru mezi vaší tvorbou vždycky vyčnívala a neskutečně  mě bavila.
Dík moc za odpověď

K dotazu se připojuji, protože Predátoři byli super a předpokládám, že se je tam větší šance na dokončení, než u "DarkHiTechSuperHyperRomán". Pokud i ten mistr někdy dokončí, tak budu vědět, že jsem nežil nadarmo .
Každopádně díky za každý nový text a hezký den všem.
 
Milan 

Dobrý den, jsem Váš velký fanoušek, Vše knihy mě naprosto uchvátily.
Chtěl jsem se zeptat, jestli neplánujete nějak navázat na Visio in Extremis, vzhledem k otevřenému konci bych očekával nějakou doplňující povídku (největší radost byste mi samozřejmě udělal románem, ale nechci Vás do toho nutit:-)). Děkuji.

Už jsem zmiňoval In Nomine Sanguinis. Není to přímo pokračování, ale mohlo by se Vám to líbit. Prostě zabít upíra, je fakt těžké ... :-)

Stránky

Přidat komentář