Guestbook

Komentáře

Dobrý den,
Je to pár dní, co nás opustil velice slavný a výtečný spisovatel pan Sir Terry Pratchett .
Byl to jeden z mích nejoblíbenějších spisovatelů, jelikož dokázal do svého světa promítnout ten náš a zároveň jeho postavy měli hloubku a nepostrádali lidskost a starosti, jako my v našem světě.
Když čtu Vaše knihy, mám obdobný pocit a jsem moc rád, že i když nás Sir. Terry Pratchett opustil, jste tu snáma Vy a píšete nám v našem rodném jazyce stejně dobré knihy, jako Terry Pratchett.
 
Za to Vám odemně velké DÍK

Ano, bohužel i lidé přinášející svému okolí mnoho pozitivna, umírají ... Kolo osudu. Děkuji za Vaši glosu.

pardon,
myslel jsem Gemmel - drenajská sága, Cestou Vlka, V říši vlka a Hrdina ve stínu

Dobrý den,
narazil jsem na vaše knihy poměrně pozdě a to čtu tento žánr již dlouho. Někde na webu vás někdo porovnával s kulhánkem.
To mi nepřipadá přesné. Četl jste někdy davida Gemmela ?  Vlk ve stínu atd ?. Bohužel zemřel, ale Vaše knihy mi ho důstojně připomínají.
Neuvažoval jste někdy o pokusu publikovat v zahraničí ? Alespoň sága kolem Koniáše si to zaslouží, viz odkaz na velmi úspěšnou sérii Gemmela.
Až pojedete do Prahy, zajdeme na vínko. :-)
S pozdravem tomas

Gemmelovy knihy mám rád, jeho postavy jsou často kanonické, žánrově archetypální, byl to mistr vypravěč. A Vlk patří k jeho nejlepším. Z mého pohledu :)

Tak po 135krát.Sakra,dokonca aj na facebooku som sa zaregistroval,a to je pre mna cestra neschodná.Chcem vám toho napísať hodne.môj email manuelnoriega.2@gmail.com     ked nepošlete správu proste nebudete čítať čo vám chcem povedať.

mirazavináčmiroslavzamboch.cz

 

Hezký den

 

m.

Před týdnem jsme koupil u Barviče v Brne knižku In nomine Sanguinis, docela mě překvapila stránka 235 která tam byla dvakrát a chybějící text tam byl jen tak vložen. A tohle prodávají za plnou cenu bez upozornění. Ani vymenit ji nemohli protožen tento kaz měli všechyn knižky. Dá se sehnat někde kniha bez kazu ?
Děkuji Robert 

no ta stranka na viac je Eratta, je to tam aj napisane na nej, ide o opravnu stranku uz publikovaneho textu a na kolko je to prve vydanie a tlaci sa naraz, tak samozrejme vsetky knihy maju tuto chybu a ked sa zistila, tak sa dodatocne urobila errata... bez toho to zatial zohnat proste nejde, to az ked bude dotlac :)

presne tak, asi tazko... aj v Bratislave som ju kupila takuto kazovu

asi těžko, v praze jsem ji koupil taky takovou (přímo v tritonu) a byl jsem taky překvapen...

Na Palmknihách je již k dispozici 2. díl audioknihy Líheň - Líheň II - Královna smrti.
 

Dobrý večer,
nemoc mě schvátila a tak jsem v záchvatu nudy sáhl po Líhni a začetl se. Zajímalo by mě, jestli je to už úplně ukončený příběh, nebo jste uvažoval o tom, že ho třeba v budoucnosti nějak rozvinete. Přece jenom, pan "Rulhánek" (:D) se obětoval, aby zabil cizího boha, ale ve vesmíru jich určitě může být o něco víc ;)...

Tak daleko má fantazie bohužel nesahá. Ale máte pravdu, jsou i jiní bohové :) entity ...

Dobrý den, plánujete na tento rok nějakou knihu? Děkuji

Ano, plánuji. Jen ještě nevím, jak se bude jmenovat :). 

Už vím: Turbulentní vesmír

Dobrý den,
poslám Vám pozdrav z našich krásných Litoměřic.Pracuji v Knihovně K.H.Máchy v Loitoměřicích.
Každý rok je v naší knihovně spojen s jiným tematickým celkem. V letoším roce bychom hlavní aktivity chtěli směřovat k mládeži.
Navázali jsme užší spolupráci s gymnáziem. Připravujeme 1x za dva měsíce setkávání se zajímavými osobnostmi. Ráda by se Vás zeptala, zda by jste přijal naše pozvání  dubnu nebo v květnu .
Pokud by jste naše pozvání přijal, jednal oy se o dopolední besedu se studenty a rádi bychom uskutečnili v podvečer besedu i pro naše čtenáře.
Pokud naše pozvání příjmete, budeme moc rádi.
 
Předem Vám děkuji za odpověď.
 
Zorka Čuchalová
Knihovna K.H.Máchy v Litoměřicích
www.knihovnalitomerice.cz
 
 
 

Dobrý den, 

vzhledem k tomu, že jsem v plném zaměstnaneckém poměru, je to velmi problematické - besedy se konají v pracovní dny.  Musím někam na stránky napsat svou korespondenční adresu: mirazavináčmiroslavzambochtečkacz. Tam potenciálně můžeme probrat podrobnosti.  Přeji mnoho čtenářů :)

Mirku, vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam prajem :) Nech ziju kozorozci :) :) :)

Zase jsem o rok lepší :).

Zdravím, přeji vše nej do nového roku a těším se na Predátory .
Milan

Taky se na ně těším!!! :)

Vsem preji v novem roce 2015 jeste vice super cteni nejenom od pana Zambocha :))

Ano, všem nám přeji co nejvíc superčtení! (Moje knihy znám, ty mě tolik nepotěší :(, spíš pozitivní komentáře o nich).

Dobrý deň, pán Žamboch.
Okrem toho, že som Vaša fanynka,už dlho mi vŕta v hlave otázka , ktorá neviem či nebude prespríliš osobná. V Drsnom spasitelovi C.R prejavuje veľmi citeľné sadomaso sklony v sexe, hlavne v tej scéne so Serenou :-) Také pekné BDSM. Je to len odkaz na jeho charakter, jeho "drsnosť" , alebo ste v tom prejavili samy seba? :)))
Ďakujem za odpoveď na otázku, ktorú pochybujem, že vám v živote niekto položil. :D

Ha ha ha , tak teď jste mě dostala! :) Že bychom tady probírali mou sexuální orientaci? Raději bych se tomu vyhnul :) Ale hezká otázka a postřeh, Drsný spasitel je prostě ... takový, a má to důvody, viz kniha.

dočetl jsem In Nomine Sanguinis (podruhé), super čtení z poslední doby nejlepší, děkuji

Co víc na to říct? Díky za pochvalu.

Dobrý den 
Chci vám poděkovat za knihy kterými nás zásobujete ! Takže vám přeju hodně inspirace a tím pádem i nám hodně dobrého čtení a zábavy. V předvánočním čase bych měl žádost, zkuste přemýšlet jestli by nešel napsat příběh souboje Ježíška a Santy Klause o území Čech. My už v tom jedeme několik let, v adventním čase pořádáme sraz přátel lukostřelby a odpůrců Santy na (teď už ) tradičním střílení na Santu. Ještě jednou, díky a Veselé Vánoce. 

Stránky

Přidat komentář