Guestbook

Komentáře

Dobrý den,
od kamaráda se mi dostal na Facebook odkaz, na podporu tvorby projektu Drsný spasitel(film). Partu kolem natáčení jsem měl možnost osobně poznat (kaskadér ve filmu Projekt 44) a musím říct, že rejža je srdcař a bude se snažit dosáhnout co nejvyšší věrnost předloze. Držím pěsti a těším se na finální podobu filmu!
Pokud to nebude vadit, přidám sem odkaz na podporu filmu, kde si fandové o tomto projektu můžou něco přečíst.Nedělám tímto reklamu, jen to sem vkládám jako zajímavost pro fanoušky pana Žambocha.
P.S.:Mistře, dobrá práce a jen tak dál!

Dobry den, a ktere nakladatelstvi vyda Zakuti v oceli? Diky.

No, já doufám, že to bude Triton :).

 Moc mě těší Vaše knihy, ještě jsem jich moc nepřečetla, mám se na co těšit.
Líbil se mi Drsný Spasitel, a ten konec mě moc potěšil..každej by měl dostal šanci.Mám rozečteného Koniáše a dodám jen, líbí se mi, když autor píšící o boji a fyzické námaze není pouhý teoretik bez kouska aktivní svaloviny, máte mé sympatie.Přeju hodně inspirace, na Vaše zdraví zvedám pohár cabernetu, bo miluji červené a též jízdu na kole  :)
Nadšená čtenářka
 

Děkuji :) Mnoho zajímavých kilometrů a dobrý knih :). 

Nechcem provokovať, ale dnes som ho zohnal v jednom antikvariáte (asi po 3 rokoch), jupi. Ale vážne, chce to fakt len trpezlivosť a aj ked ho znova nevydajú tak ho nakoniec zoženiete. Ahojte

dobrý den, jelikož jste jeden z duchovních otců jfk, chci se vás zeptat (jestli to víte),  co je pravdy na tom, že triton zakázal prodej a dotisk jfk 10 masakr motorovou pilou??
díky

Nevím, zeptejte se v Tritonu ...

Nevím, zeptejte se v Tritonu ...

To by aj mna zaujimalo, chyba mi v kniznici

Dobrý den pane Žamboch, když jsme dostal prvni vaší knížku ( Koniaš ) Nečekal jsme že budu muset rozšiřit knihovnu. Už my zbýva sehnat dvě starší knižky. Ale rád bych se zeptal jestli neplánujte nějakou autogramiádu v okolí brna aby měl nějaké podepsané. Případně vás mužu pozvat k nám na moravu do sklípku  :-) Děkuji za informaci Robert

Díky za pozvání :). S autogramiádou v Brně to bude horší ... Dostat se do Brna není jednoduché, uzavírky, D1, uzavírky ... :) ... i když to je spíš k pláči. Až to klapne, pochlubím se tady.

Zdravím, těším se na novou knihu Zakuti do oceli. Plánované vydání? Plánujete nějakou autogramiádu? Měl bych rád pár knížek podepsaných pro další generace (dcerku a synka)... Klidně bych se pro podpis někde stavil... Jakou motorkou kosíte hmyzáky (jen ze zvědavosti... ...vím z vlastní zkušenosti, že motorkář je o stavu mysli a ne o stroji...)? Hezký den a hodně můz...

Plánované vydání - co nejdříve. Pro info - v editaci jsem na straně 21 z 259, jde o stránkování v počítači, v reálu je to 400 normostran. V rámci editace prvních necelých deseti procent jsem pět stran přidal. A ono to není tak, že bych prostě rozšiřoval a opájel se vlastním textem. Někde ho kuchám, jinde kvůli srozumitelnosti zase rozšiřuji. A pokud by to klaplo do příštího léta, bylo by to fajn. S autogramiádou se tady pochlubím.

Mám Suzuki GSF 1200 - Bandita. Motorka pro mě jako dělaná. Pohodlná, s dostatečným výkonem a hlavně točivých momentem už od cca 2000 otáček, takže ho nemusím točit ...  Lineární jemný čtyřválec. A hlavně, líbí se mi. Klasický vzhled...

Díky :)

Tak hovoris ze mroz alebo tulen?
Ja som zase teplomilna rastlinka a nespokojna som kym nie je aspon tridsat... trpim zvysok roka :)
Jedine co ma vtedy zachrani je perina a Tvoja knizka :)

Ale když je zima, může se člověk obléct,  Ve vedru? Leda svléct z kůže! : - )

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na knížku Maverick - Pěšec na odpis. Tato kniha se mi velmi libíla a hlavní postava si rychle získala mé sympatie. Tudíž by mě zajímalo zda plánujete pokračování ? Děkuji.

Kdysi jsem plánoval, ale teď je Maverick tak nějak upozaděn. Ten příběh  by se měl odhrávat paraleleně s Dlouhým sprintem. Nemám ho však přímo ve frontě ...

Ha, já věděl, že ta zmínka ve Vlku samotáři není jen tak, že to není shoda jmen. :-)

Dobrý den, Mirku,
je to pár let, co jsem přispěl svým komentářem do Vašeho guestbooku ještě na starých stránkách. Tehdy jsem naprosto brutální náhodou, v podstatě omylem, sáhl v knihkupectví  po knize Drsný spasitel. Tenkrát to bylo po dlouhých 10ti letech, co jsem si koupil... ehm, nechal koupit knihu (k narozeninám) a opět začal číst. A ačkoli jsem tenkrát remcal nad cenou, nevěda, že je celkem v knižním světě již běžná, od té doby jsem skoupil, až na pár výjimek, většinu Vašich děl. :D Ačkoli každý z Vašich románů i povídkových příbehů je jiný, Drsný spasitel mě zarazil do svého příbehu jako parní kladivo a zanechal ve mně takovou tu touhu, kdy si přejete, aby příběh pokračoval a zároveň si přejete, aby ho nepostihlo pokračování, protože je perfektní takový, jaký je. 
Chtěl jsem tím jen říct, že se mi Váš styl a Vaše knihy líbí a přeji Vám, aby jste nebyl k psaní nucen, ale aby se Vám tvořit nové světy a příběhy prostě chtělo. :)
Mimochodem, nedávno jsem měl svátek... takže mi na stole leží Seržant, byť je to již druhé vydání. :)

K tomu se nedá nic víc dodat. Díky za zprávičku :), pokaždé mě potěší, když se někomu mé příběhy líbí. Tohle se s časem nemění, právě naopak, člověk si toho víc váží a cení.

Pokud tě zaujala kniha Drsný spasitel, pak by tě mohlo zajímat i to, že se na motivy knihy tvoří film Drsný spasitel.

Něco málo o tom máme na stránkách MZ Fans (htp//mz-fans.cz)

Myslel jsem, že je to jen nějaká senzacechtivá fáma, když jsem to zaslechl porpvé. Já jim tedy fandím, jsem trochu od fochu, i když zcela jiného zaměření (animace), takže mám povědomí, jak náročné je vytvořit takové dílo. Tentokrát (hlavně v rámci českého filmu) mají k dispozici opravdu dobře vystavěný příběh, takže, nezvrhne-li se to jen v nějaký umělecky pojatý vizuální orgáč, rád se na to podívám. Myslím, že je mnohem nebezpečnější točit úzkoprofilové filmy, které mají ortodoxní fanoušky jejich předlohy, než točit bahnitý mainstream. :)) Jinak díky za info.

Hello! Are You going to write second part of "Predatori"? If yes - when is it going to be? Thanks,

Yeah, I am in the process of writing. But as you know, it has been lasting for three years already. When I finish book Forged into steel, I hope I return to Predators. 

Možná se pletu, ale někde tady na stránkách nebo dřívější verzi stránek bylo uváděno, že se snad dočkáme vašeho opus magnum ve formě trilogie nového Koniáše. Blíží se stvoření těchto děl ve vašem tvůrčím inventáří? Nebo je hrdina Koniáš zatím vaším mozkovým závitům zapovězen

Zdravím,
po delší době jsem se opět dostala k jiné četbě, než jdou skripta, a sáhla jsem právě po Koniášovi. Nejen že se to moc pěkně čte, ale když jsem ležela na tatami před tréninkem začtena do knížky, tak když Koniáš přehodil soupeře na seoi nage, tak mě to málem porazilo :-) V tu chvíli jste u mne získal velkého bludišťáka, judo je skvělý sport a moc mne potěšilo, když jsem zmínku o něm našla ve výborné knížce :-)
Děkuju :-)
T

Bohuže jsem ho nikdy neuměl tak dobře, jak bych si přál, ale i tak jsem si ho trochu užil :). Díky.

Hello :) 
When you visit Poland? 

When there is konvent in place where I could get in reasonable time five or less hours. Let me know :)

Stránky

Přidat komentář