Guestbook

Komentáře

mne sa naopak Lihen paci velmi, precital som ju niekolko krat a rad sa k nej vraciam. Bakly & co su dobri, ale Lihen je len jedna ;). Moja krvna skupina. 

Čti ál, všechno se dozvíš :). Líheň trošku vybočuje, ale je moc dobrá :)

Ano, je to jako ve špatném béčkovém filmu a ano, není to normální. A proč tomu tak je se dozvíš později v knize :-). Líheň se celkem povedla.
Jirka

Ani po dalších stránkách, kterými se prokousávám jen s odporem (tak pomalu jsem nikdy žádnou knížku nečetl), je tam čím dál víc nesmyslů - od pevnějších než kovalentních vazeb (přes jejichž vlastnosti jde z dotyčných ustřelovat kusy tkáně, nebo jim useknout hlavu) přes super rychlý internet zprostředkovaným vzdáleným laptopem nějakého manažera....   po hlavní postavu, která je mi čím dál nesympatičtější, pokud to vůbec lze (a je to zejména tím, jak popisuje sama sebe z mužského pohledu - trpí tím spousta autorů, ale prostě holky takhle nepřemýšlí - potvrzeno od několika - chová se jako totální kráva, což není nic proti ničemu, hlavní postava může být klidně úplně blbá, to není moje věc... ale tím pádem si mne kniha nemá čím získat.
Mám pocit,  že tohle nepsal Žamboch, ale nějaký amatér, který o něm nikdy ani neslyšel. Ta kniha je špatná.

 
Ta kniha rozhodně není špatná, špatné je něco takového říkat .
Nelíbí se ti, to lze respektovat, ale pokud by byla špatná rozhodně by nevyšla ve dvou vydáních, jako audiokniha a taky v Polsku a myslím, že každé její vydání mělo úspěch a prodávalo se.
Na serveru legie mají jednotlivé vydání knihy hodnocení od 79% po 84%.
Kniha je to skvělá, což potvrzují stovky a tisíce čtenářů, jen se i prostě nelíbila.
 
 

brmboš nech ho, to nemá cenu, mě přijde jako vocas a nebudu se trápit tim že mu budu něco vysvětlovat; on už si tu evidetně pověst vytvořil :) nepíšu to nijak agresivně, jen se mu divim :)
 
doky (spíš běžec než atlet :)

turbulentni vesmir sa objavil na palmknihy za prijemnych 99kc

Měl bych na vás menší prosbu. Chtěl jsem se spojit přes e-mail, jaksi se mi ho ale nepodařilo nikde sehnat. Chápu pokud si takové informace střežíte, přesto mi to nadá a tudíž se na něj ptám. Předem děkuju za odpověď jakéhokoliv rázu.

mirazavinacmiroslavzambochteckacz

Bude aj ebook? Každopádne sa teším!

přimlouvám se za ebook :)

ebook nebude, už je :)

Akorát není až taková sranda zjistit KDE. Protože na Palmknihách ne, v Alze také ne, a jen díky jednomu dobrému člověku jsem zjistil, že na Kosmasu. 
Vím, že to není primárně vaše starost, ale .... 
 

Taky jsem ho čekal na palmknihách, až když Mirek psal, že už je, šel jsem do Kosmasu najisto. Některé knihy mívá exkluzivně (aktuálně ještě třeba Lukjaněnko). Ale je to škoda, obecně mám svojí knihovničku na palmknihách, takhle musím držet víc hesel :). Na druhou stranu mě VELMI příjemně překvapila cena, čekal jsem to minimálně o 70-80 korun dražší. Každopádně díky za knihu, chybí mi posledních pár stránek "Jak lvové" a pustím se do dalšího Žambcoha :). 

Už se dá sehnat i na plamknihách.
Všechny infrmace najdete na http://mz-fans.cz

Tedy, fakt by mne nenapadlo, že se z koupě knihy dá udělat taková bojovka ..... 
 
I když za info samozřejmě díky. 

Prispel jsem taky na DS film, doufam ze to aspon trosku podpori nejake usili v dopsani druheho dilu, nebo jine knihy ze stejneho univerza ;-)

Tak takovou fantazií bohužel nedisponuji !!!! Ale líbilo by se mi to : - )

Tak takovou fantazií bohužel nedisponuji !!!! Ale líbilo by se mi to : - )

Dobrý den,
je šance, že se někdy ještě objeví Koogan (nápadník Zuzany, žák Baklyho)? Moc zajímavá postava, tak bych rád věděl,jak to s ní bude dál. Děkuji Milan
 

Mám pro něj takovou menší roličku, na útočném hrotu obrněné pěchoty ...., ale musím se k tomu propracovat :). 

Docetl jsem ukazku z nove knizky a uz se nemuzu dockat az konecne vyjde. Vanoce holt letos budu mit o neco driv :-)

Tak to jsem moc rád :). Děkuji.

Koupeno, precteno. Skvele jsem se bavil. Moc diky a uz se tesim na dalsi pocin :-)

Super

Díky, vyřídím autorovi ! :)

Dobrá věc se podařila! Jeden z prvotních kroků směřujících k realizaci filmu na motivy knihy "Drsný spasitel" je splněn. Ve startovači se vybralo plných 100% požadované částky, tedy 100 tisíc. Je samozřejmé, že čím vice se vybere, tím lépe, ale prvotní cíl byl splněn. Tak teď tedy nezbývá než čekat, jak se bude film vyvíjet a jestli naplní očekávání.

Když jsem dočetl Zaklínače a padla na mne ta zvlaštní melancholie, že už jsem na konci a další takhle dobrý kus už asi nenajdu, objevil se v mém životě Koniáš a po přečtění všech knih na mne padla tato melancholie opět v plné síle Naštestí je Bakly doma a čeká...
 

Ano. Ten pocit znám, poprvé jsem ho zažil, když jsem dočetl Tajuplný ostrov od Julese Vernea. Bylo mi líto, že už je konec, že ostrov zmizel ve vlnách a už nikdy se nebudu dívat z okna Žulového domu a nebudu se třást o osud obilí ... Bakly ... ještě žije : - )

Stránky

Přidat komentář