Guestbook

Komentáře

Díky za ocenění. Můj mail je mirazavináčmiroslavzambochtečkacz. Odpovídám až za dlouho a vzhledem k záplavě spamu někdy až po urgencích.

E-mail je mira@miroslavzamboch.cz 
Pokračování by si přece zasloužily všechny Mirkovy knihy. :-)

Dobrý den, přeju vám všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví - to na prvním místě, dále spousty pěkných knížek - ať už autorských, nebo pro potěchu vlastního ducha a mnoho najetých km v jedné stopě.S motorem i bez něj.Ať se vám i nadále daří jako doposud a my čtenáři, ať můžeme hltat děj skvostných a napínavých příběhů, se zatajeným dechem...
 
Honza

Vše nejlepší k narozeninám!

Zdravím,
chcel by som sa spýtať či sa nechystá ďalšie vydanie "Na ostřích čepelí", napr. od Tritonu? Taktiež by som sa chcel spýtať na menšie "knižky" o Bakly-m, či sa neplánuje ich spojené vydanie v jednej knihe, ďakujem.
T.

Brej den
nevím co to je za polský projekt, a co to je za lidi, ale shlédl jsem pár videí ze serie polské legendy a hned jsem si vzpoměl na JFK, zejména při sledování pana Twardowského :) takhle nějak si představuju zfilmované povídky z jfk universa nebo jiných knih Mirka. http://videacesky.cz/tag/polske-legendy

Hrozně moc děkuju panu Žambochovi (a Ježíškovi) za tuhle knížku. Až na straně 400 mi došlo, že se jedná o neformální pokračování Predátorů. Honem jsem běžel na web o tom napsat, a to jen proto, abych zjistil, že už si toho všimli i ostatní. I tak doufám, že Predátoři jednou budou budou mít pokračování. Nicméně, Zakuti v oceli je super příběh, díky za něj. Já sám postapokalyptické příběhy rád nemám a nevyhledávám, nicméně tento způsob zpracování zdá se mi velmi, velmi zdařilý.

Ježíšek je vždycky super :) No, já si ty dinosaury nějak nedokázal odpustit ... : - )

Přečteno, vlastně shltnuto, za půl dne, ale tak je to u MŽ obvyklé (ježíšek začal Koniášem a od té doby mi téměř každé Vánoce udělá radost knihou od tohoto autora :-)). V porovnání s ostatními "nekoniášovskými" knihami řadím ZVO k těm lepším. Na konec by šlo dobře navázat (záměr?), ale nenapadá mě další zápletka na celou knihu - rád se nechám překvapit o Vánocích 2018 :-) Překlepů jsem si všimnul pouze dvou, takže velmi dobrá práce korektora. Co se mi vyloženě nelíbí je obálka - nejde o "uměleckou" hodnotu, ale o to, že neladí s obsahem - tank evidentně není ten popisovaný v knize (viz oprava hlavně) a místo neznámé ženy v overalu bych čekal mechanika s "brokovnicí" (a hrnkem kávy)?

Tak za ženu ilustrátor nemůže, tu jsem tam chtěl mít já. Kdo se má dívat na chlapy, že ano ... 

Nun Seite mit interessanten Informationen gemacht ;)

Thanks much, agree with you.

Doufám že tato http://luciferlights.net/ :-)

No ty jsou parádní. Ty diody a frézovaný hliník ! .. ach jo, bohužel jsem o nich nevěděl a to pokud mohu, rád preferuji české výrobky :( Úžasné.

Vynikající kniha. Napínavý děj, sympatický hlavní hrdina v postapokalyptickém světě, technika, umělá inteligence, láska i smrt. Mám rád sci-fi a musím říct, že mě překvapilo s jakou lehkostí dokázal autor spojit toto všechno dohromady a vytvořit dechberoucí příběh, který prostě musíte přečíst najednou. Velice zajímavý byl i konec, který někdy napoví, zda bude mít kniha pokračování. A musím se přiznat, tady bych si pokračování přál. Děkuji za příjemně strávený čas u Vaší knihy.

Děkuji.  Největší odměna pro mě je, když v knize, příběhu,  najdete, co jsem se tam snažil vložit ... postapokalyptický svět, technika, umělá inteligence, láska i smrt - takhle vyjádřeno to zní pefektně. Ještě jednou díky :) za ocenění.

Zdravím. Budete v nejbližší době někde vystupovat nebo prezentovat? Ať už jaderku nebo svoji knihu. Moc bych chtěl váš autogram.

Prezentovat se nechystám, ale 13.1. budu mít křest ZVO :) tam se rád podepíšu. I krví, ale cizí :)

Sleduj MZ |Fans a všechno ti bude jasnější

super kniha,vcera z palm knih stiahnute,do pol druhej v noci precitane.ze tu kratku noc to stalo.
vdaka

Naprosto souhlasím, knížka je parádní. Poslední hrdina, se kterým jsem se dokázal takhle ztotožnit, byl dr. Marek Twilli v Predátorech.

Čítam Zakuti v oceli, niesom ešte ani v polovici ale pri mojej bujnej fantázii si viem celkom živo predstaviť, že sa tento svet dá celkom pekne premostiť s knihou Predátori v Predátori 2. Minulosť v Predátoroch - v závere súčasnosť a dinosaury v nej. Zakuti v oceli - budúcnosť-dinoboti-UI. Predátori 2 -vznik svetovej vojny s UI v blízkej budúcnosti v dôsledku boja s dino... Ale ako vravím, niesom ani v polovici ZvO, no silne to vo mne rezonuje.

Dino ve mně stále rezonutí a když se mi nedaří psát o živých, tak alespoň o polymetalických :)

 

 

Kniha má poměrně jiný konec (oproti jiným knihám od Mirka) - docela by mě zajímalo jak se ti bude líbit.
Napiš tady, nebo na MZ Fans

Vývoj hlavného hrdinu mi hodne pripomenul obdobnú hlavnú postavu z Predátorov. S knihou som spokojný, vtiahla ma do seba, koniec ma tiež uspokojil, nemám potrebu pokračovania, i keď dvere niesú hermeticky zavreté, a bola by moťnosť dej opäť rozvinúť. Po dočítaní som taknejak hodne v noci dumal o jej svete. To sa mi málokedy stáva, nemám obvykle problém hneď po zavretí knihy drapnúť z police ďalšiu. Po tejto bola týždeň pauza, potreboval som čas na trávenie, v dobrom zmysle. Ale tak toto sa mi pri Mirkových kniháh stáva často, s tým sa dalo rátať.
Za mňa Poklona a veľké ĎAKUJEM.

Souhlas naprosto úžasné četení.  Tento příběh by si zasloužil pokračování!!!!

Stále čekám a doufám, že Predátoři a jejich pokrčování budou v mojí knihovně... Sakra, jak já se těším :D

Dobrý den, jméno Vašeho rodného města jsou Hranice. Nikoliv Hranice na Moravě. Udělejte pro svoje rodiště gesto a opravte to ve svém životopise. Díky z Hranic. Honza Koukal.

Vow, fakt, to jsem netušil. Rodiče mě naučili, že jsem se narodil v Hranicích na Moravě, celý život to všude uvádím a ono jsou to Hranice! Citace z Wikipedie: Název železniční stanice je Hranice na Moravě a často se mylně přenáší na samotné město. Vzhledem k existenci několika měst a vesnic stejného jména v Česku není toto spojení z hlediska místopisného určení polohy na závadu a je všeobecně akceptováno.

Co se týče hesel, tak pro uživatele Windows můžu doporučit KeePass a k tomu mít databázi hesel uloženou na OneDrive. 
Člověku pak stačí mít jedno silné heslo k Databázi hesel a zbytek má k dispozici ze všech svých zařízení a může mít hesla až absurdně silná.

Stránky

Přidat komentář