Temná trilogie

V elektronické formě jsem vydal příběh z mého autorského pravěku, soubor tří povídek až novel, kde titulní je Zpověď válečníka. Povídka, kterou jsem v roce 1992 (?) vyhrál Soutěž O nejlepší fantasy a stal se tak Nositelem meče. Netrvdím, že je to dokonale propracované, odladěné, ale příběh má v sobě i po těch letech temnou sílu. Prostě heroická fantasy, jak už jsem ji později asi nikdy nepsal.

Petr Vyoral nakreslil titulní obrázek přesně tak jak jsem si to přál a je v naprostém souladu s obsahem :)

Ilustrace: 
Petr Vyoral
Vyšlo: 
2013
Hodnocení: 
Average: 4.6 (30 votes)

Komentáře

thanks...

Just imagine if people did not write letters before.

<a href="https://sbiseva.com/">sbi online</a>

Just imagine if people did not write letters before. It would be hard for us to picture what was life before. Letter writing is about creating memories. It helps us to learn more about the past. aussieessay.org At our age today, people seldom write letters. Short messages with emoticons are popular. Of course, they are cute but not personal. It would be hard for the people to go back to letter writing as they want everything to be short and fast. Too bad for the generation today and the next ones.

Máte skvělý výběr knih, to vše podle svého vkusu, a řeknu o nich svým přátelům
places to eat near me

Tyhle povídky znám už strašně dlouho (matně si vybavuju rok 99) - sehnal jsem je někde na netu, dodneška je mám vytištěný. Hangerona mám dodneška v oblibě a jsem hrozně rád, že vyšel, takže rovnou putuje do kindla :-)
 
Díky
 
Monťák

Aj ja

Dobrý deň,
tiež sa pripájam k ľuďom, ktorí by túto knihu radi vydeli aj v papierovej forme.

Zdravím,
 
chtěl bych se zeptat, zda vyjde tato kniha i v papírové podobě.
Patřím k těm staromódním, kteří stále odkládají nevyhnutelné, ale o knihu mám zájem.
Díky za odpověď.

Prave citam poslednu poviedku. Jedna sa o skvelu oddychovku, pri ktorej netreba moc premyslat, dobre sa cita a clovek si pri nej riadne oddychne. Fakt dobra praca

Přidat komentář