Agent JFK 28: Na vlastní pěst

Agent Borman je mrtev, agent Bytewská - mrtvá, von Wonder - mrtev, Andrea de Villefort - mrtvá. Seznam by mohl pokračovat přes stovky a tisíce jmen. Agentura zničena. X-Hawk konečně zvítězil, jeho armády smetly z povrchu organizaci, s níž soupeřil víc než tisíc let. John Francis Kovář přežil. Sám, se vzpomínkami na smrt svých přátel, se vzpomínkami na statisíce jiných lidí, které obětoval, aby X-Hawkovi nepadlo do rukou oč usiloval - technologické centrum Agentury. V jiném světě bez podpory mocné organizace, bez nikoho, musí sám sobě odpovědět na jedinou otázku: Stojí za to žít?


Každopádně to stálo za to psát. Dalo mi to víc práce, než jsem předpokládal. Některé epizodní postavy jsem si opravdu oblíbil, přečetl jsem od Marka Twaina Life on the Mississippi, studoval krajinu okolo; hledal,  kde roste a jak vypadá Tupalo vodní. A pak to mělo najednou dvěstapadesát stran a já zíral. Dal jsem si práci, ale doufám, že jsem začal s odpovídající kvalitou, se kterou JWP první sekvenci zakončil. A do tohoto, nebo alespoň velmi podobného světa, se určitě ještě vrátím. 

Vyšlo: 
2012
Hodnocení: 
Average: 4.3 (16 votes)

Komentáře

Thank you so much for your post. I'm extremely impressed together with your writing skills and also with the structure in your blog. Is that this a paid subject or did you customize it yourself? Either way keep up the nice high quality writing, it is uncommon to peer a great weblog like this one nowadays. For any kind of writing help please contact http://www.traditionessaysonline.com/

Přidat komentář