Guestbook

Komentáře

Dobrý den, pane Žambochu.
Začnu obligátně tím, že od té doby, co mi byly doporučeny Vaše knihy, většinu z nich vlastně čtu opakovaně a pořád mě ty příběhy baví a těší. Není to jen pro děj a postavy, ale taky pro vytříbený styl a strhující vypravěčskou dovednost. Zřejmě jako většina čtenářů nejraději mám příběhy o Koniášovi a Baklym, ale ráda se vracím i k Seržantovi nebo Drsnému spasiteli a postapokalyptickým příběhům.
Dnes jsem poněkolikáté dočetla Cestu domů a na jejím konci i popis vzniku a vývoje postavy Koniáše. Přitom jsem si uvědomila, že o Baklym jsem nic podobného nikde nenašla. Je to tím, že jsem špatně hledala, nebo jste o tom nenapsal? Pokud jste o tom, psal, kde to najdu? Pokud ne, nechtěl byste jeho genezi objasnit také?
Děkuji.
Libuše

Maintain the nice perform, My partner and i examine handful of content with this internet site and also I do believe your net website will be genuine intriguing and contains received sectors regarding great details.

Ah, lady, when I gave my heart to thee, All love is probationary, a fact which frightens women and exhilarates men. ~Mignon McLaughlin, The Second Neurotic's Notebook, 1966 Although love may be planted in the lowest places, its foliage and fruits may reach to the skies. ~James Lendall Basford (1845–1915), Sparks from the Philosopher's Stone, 1882 An old man in love is like sbi logina flower in winter. ~Portuguese Proverb And he could glance at hersbi login continually as she bent over the fruit, while the level evening sunbeams stole through the thick apple-tree boughs and rested on her round cheek and neck as if they too were in love with her. ~George Eliot, Adam Bede

Amazing read that is, as me myself on my current cutting cycle and trying to follow proper guidelines and your articles helped me a lot in my cycle.

SizeGenetics is more than the normal extender that leaves you wanting more after months.  It has been the market for over 20 years now with thousands of satisfied men around the world.

 

harakiri hachapuri vahaha gala buli malabuli

Dobrý den,
předem mého psaní Vám chci poděkovat za Baklyho, kterého jsem objevil teprve nedávno. Bohužel sehnat všechny knihy o něm je nemožné :( Neplánuje se nějaký další tisk příběhů Návrat zabijáka, Anděl bez slitování a Holýma rukama? Prošmejdil jsem internetové prodejny knih i antikvariáty, ale všude nacházím jen desítky pohledávek na tyto knihy a pouze jednotky nabídek v rozmezích 500,- a výše... Neplánuje se třeba soubor všech těchto knih v jedné nebo něco podobného? Děkuji a přeji mnoho dalších skvělých příběhů.
S pozdravem Marek Blecha

Ok, popřemýšlím nad tím, co by se v tom dalo podniknout. Určitě dobré téma k zamyšlení. Děkuji.

Super, na túto vec som sa pýtal už aj ja (07.01.2017)

Ahoj,
a co elektronické vydání knih ?Na palmknihách toho mají spustu.

Na palm knihách mají pouze Bez slitování, které se jako jedno z mála dá sehnat v obchodě i v knižní podobě :) Navíc jsem fanda tištěných knih... rád držím knihu v ruce a listuji v ní :) 

Tak jsem zkusil potrápit strýčka Google:
Bakly: návrat zabijáka
* Knihy Dobrovský- Praha - Václavské náměstí, Praha - Arkády Pankrác, Plzeň - Sedláčkova
víc ale asi nee, je mi líto

Návrat zabijáka ještě sehnat jde taky :) Toho už mám... problém jsou Anděl bez slitování a Holýma rukama :) 

Dobrý den,
přečetl jsem skoro všechny knihy s Baklym a všechny knihy a povídky s Koniášem (nejlepší knižní postava, o které jsem kdy četl) a musím říct, že jsem naprosto nadšen. Chtěl jsem si v tom udělat pořádek zeměpisně, ale trošku jsem se v tom zamotal. Chci se zeptat, jestli není ke stažení nebo nahlédnutí nějaká mapa Koniášova světa. Děkuji

Nejste sám, kdo se v tom zamotal ... : - ) Sorry. Dobrou mapu nemám.

to je škoda. Chci se zeptat ještě na jednu věc - plánujete na někdy napsat nějakou další povídku s Koniášem?
Děkuji

Ahoj,
na http://mz-fans.cz/slovnik(tečka)php je k vidění slovník Koniášova světa (bohužel nejsou lidi, kteří by to přepsali do modernější podoby) a tam si můžeš vyfiltrovat klidně zeměpisné údaje ze které chceš povídky, nebo knihy.
A když se zaregistruješ na http://mz-fans.cz a napíšeš mi prozradím ti tajemství

Insteɑd of putting іn a vertical obstruction, ass with a weir, a flume consists of a constriction inn the channеl width.
The dіkesel model receives praise because it sounds
and performs just like a gasoline engine, buut with much better fuel ecоonomy than the Q7's cоknventional engines.
Further, it will appear only for ⲟne dimension if onlу one dimension exceedѕ tһe
dimension of the containing еlement.

Also visiіt my web site ::nutrisdaily

Okolo recenze knihy Zakuti v oceli se na fantasyplanet rozhořela docela rozvinutá diskuse - mrkněte

Ať hoří, ať hoří! 

Co mu popřejete?
 přejeme a http://mz-fans.cz

V březnu 2017 vyjde v Polsku Poslední bere vše.
Více info na Z Fans - http://mz-ans.cz

A nedá se zalobovat u nějakého českého vydavatele, aby ty knihy vycházely taky u nás (ať už papírově nebo e-kniha)?? To už je druhá kniha, která není u nás k sehnání, ale vychází v Polsku...

no tak ona ta kniha u nás jistým způsobem k dostání je - Dlouhý sprint vyšel v knize Dlouhý sprint s ozvěnou http://www.tridistri.cz/dlouhysprintsozvenou
a Pouštní škorpion je součástí povídek o Koniášovi (Vlk na stezce) - http://www.seqoy.cz/index.php?zobraz=detail&ref=moto&id=5540. Sehnat se nedá akorát Poslední bere vše.

Zdravim vsechny a obzvlaste autora.
Prave jsem docetl Zakuti v oceli - bezvadny pribeh, i kdyz ke konci tak trochu predvidatelny - ale vubec to neni problem, pribeh a vypraveni je samozrejme i o podani - a to je skvele.
Se synem (ktery Vas tez s radosti cte) se sazime, kdy dorazi cokoli dalsiho ze sveta Baklyho. To bychom meli OBROVSKOU RADOST.
Hodne fantazie a casu na psani preji Richard a Richard

Snažím se, ale všichni mi umírají mi pod rukama :( : - )

Tak jsem se snad konečně vyhrabal ze změti přízemních starostí zvaných život v ČR (podle googlu už Czechia) a zjistil jsem že jsem prošvihl JFK svět, mistrovy narozky (ne že bych tušil kdy je má) a zaroven i vydání Predátorů 2 - že nevíte co to je..no je to jasné přece Zakuti v Oceli. Krásné a hodne tlusté dílo, které přesně vypovídá o lidské přízemnosti v kritických dobách. Dodatečně tedy vše nej, hodně vyhraných bitev (ale stejně doporučuji spíše WarThunder :-)), pevnou ruku, nerv i oko a nečekaných závěrů vašich příběhů. Stroje by neměli zabíjet lidi....leda v sebeobraně.
S úctou a pokorou nad vypravěčským talentem
 Yeti

Stránky

Přidat komentář