Guestbook

Komentáře

Návrat zabijáka ještě sehnat jde taky :) Toho už mám... problém jsou Anděl bez slitování a Holýma rukama :) 

Dobrý den,
přečetl jsem skoro všechny knihy s Baklym a všechny knihy a povídky s Koniášem (nejlepší knižní postava, o které jsem kdy četl) a musím říct, že jsem naprosto nadšen. Chtěl jsem si v tom udělat pořádek zeměpisně, ale trošku jsem se v tom zamotal. Chci se zeptat, jestli není ke stažení nebo nahlédnutí nějaká mapa Koniášova světa. Děkuji

Nejste sám, kdo se v tom zamotal ... : - ) Sorry. Dobrou mapu nemám.

to je škoda. Chci se zeptat ještě na jednu věc - plánujete na někdy napsat nějakou další povídku s Koniášem?
Děkuji

Ahoj,
na http://mz-fans.cz/slovnik(tečka)php je k vidění slovník Koniášova světa (bohužel nejsou lidi, kteří by to přepsali do modernější podoby) a tam si můžeš vyfiltrovat klidně zeměpisné údaje ze které chceš povídky, nebo knihy.
A když se zaregistruješ na http://mz-fans.cz a napíšeš mi prozradím ti tajemství

Insteɑd of putting іn a vertical obstruction, ass with a weir, a flume consists of a constriction inn the channеl width.
The dіkesel model receives praise because it sounds
and performs just like a gasoline engine, buut with much better fuel ecоonomy than the Q7's cоknventional engines.
Further, it will appear only for ⲟne dimension if onlу one dimension exceedѕ tһe
dimension of the containing еlement.

Also visiіt my web site ::nutrisdaily

Okolo recenze knihy Zakuti v oceli se na fantasyplanet rozhořela docela rozvinutá diskuse - mrkněte

Ať hoří, ať hoří! 

Nous screenons aussi toutes les offres de bonus exceptionnelles et temporaires et nous vous
les présentons chaque semaine (s'inscrire pour recevoir ces
infos sur twitter en cliquant ici ).

Co mu popřejete?
 přejeme a http://mz-fans.cz

V březnu 2017 vyjde v Polsku Poslední bere vše.
Více info na Z Fans - http://mz-ans.cz

Over the next year, Delaware worked tirelessly to create on-line playing regulations and infrastructure By November 2013, real cash play was launched.

A nedá se zalobovat u nějakého českého vydavatele, aby ty knihy vycházely taky u nás (ať už papírově nebo e-kniha)?? To už je druhá kniha, která není u nás k sehnání, ale vychází v Polsku...

no tak ona ta kniha u nás jistým způsobem k dostání je - Dlouhý sprint vyšel v knize Dlouhý sprint s ozvěnou http://www.tridistri.cz/dlouhysprintsozvenou
a Pouštní škorpion je součástí povídek o Koniášovi (Vlk na stezce) - http://www.seqoy.cz/index.php?zobraz=detail&ref=moto&id=5540. Sehnat se nedá akorát Poslední bere vše.

Zdravim vsechny a obzvlaste autora.
Prave jsem docetl Zakuti v oceli - bezvadny pribeh, i kdyz ke konci tak trochu predvidatelny - ale vubec to neni problem, pribeh a vypraveni je samozrejme i o podani - a to je skvele.
Se synem (ktery Vas tez s radosti cte) se sazime, kdy dorazi cokoli dalsiho ze sveta Baklyho. To bychom meli OBROVSKOU RADOST.
Hodne fantazie a casu na psani preji Richard a Richard

Snažím se, ale všichni mi umírají mi pod rukama :( : - )

Tak jsem se snad konečně vyhrabal ze změti přízemních starostí zvaných život v ČR (podle googlu už Czechia) a zjistil jsem že jsem prošvihl JFK svět, mistrovy narozky (ne že bych tušil kdy je má) a zaroven i vydání Predátorů 2 - že nevíte co to je..no je to jasné přece Zakuti v Oceli. Krásné a hodne tlusté dílo, které přesně vypovídá o lidské přízemnosti v kritických dobách. Dodatečně tedy vše nej, hodně vyhraných bitev (ale stejně doporučuji spíše WarThunder :-)), pevnou ruku, nerv i oko a nečekaných závěrů vašich příběhů. Stroje by neměli zabíjet lidi....leda v sebeobraně.
S úctou a pokorou nad vypravěčským talentem
 Yeti

Děkuji : - )

Dobrý den,
Je moné někde koupit komplet všech Vašich knih v elektronické podobě? Nepodařilo se mě to najít a opravdu rád bych měl všechny "originály" v elektronické podobě.
Děkuji
Vašek

Na Palmknihách mají skoro všechno. 

To, co mají samozřejmě mám.
Rád bych i ten zbytek. Škoda
Vašek

Dobrý den, chci se zeptat, zda neplánujete napsat taky nějakou čistou detektivku z českého prostředí, třeba na způsob drsné školy. Díky za odpověď

Neplánuji, rád přenechám jiným a velmi rád si přečtu : - )

Pane Žambochu Vaše knížky jsou naprosto skvělé a společně s mými syny je máme oblíbené a fakt si je užíváme. Naše nejoblíbenější postava je rozhodně Bakly, ten nemá konkurenci. Když jsme Vás viděli na autogramiádě, tak bylo jasné, kde jste bral inspiraci.
Teď jsem dočetl Predátory a mám z toho rozporuplný dojem. Nechci Vás nějak otravovat, spíš to myslím jako zpětnou vazbu Vašeho nadšeného čtenáře. Posledních 60 stránek jsem přeskakoval odstavce, abych to už měl za sebou. Naprosto u mě nefungovalo ztotožnění se s hlavním hrdinou. Také mi přijde dost krkolomné, že nepřátelé jsou telepati s dokonalým maskováním. Prostě mi to nějak nesedlo, omlouvám se.
Teď mě čekají Zakuti, tak se těším jaké to bude.
Hezký den
Honza Král

Comme beaucoup, j'ai alors commencé à tirer des plans sur la comète, à me croire surpuissant et
à penser que je pourrais gagner des dizaines de milliers
d'euro chaque mois de cette manière.

To je opravdu věc individuálního vkusu. Je mi líto, že vás kniha neoslovila, ale tak to chodí. Není možné, aby se vše líbilo všem.

Objevila jsem Vás, když vyšla Líheň. Tehdy jsem hltala Kulhánka a zrovna nebylo co číst. Báječná náhoda. Chci poděkovat. Jsem knihomolka, co příběhy hltá, ale neumí napsat. V tom množství příběhů, které přečtu jsou ty průměrné dost otravné a z Vašich knížek mám vždy radost. Ať už jde o Koniáše, Predátory, Spasitele, upíry... Tak si přeji, ať Vás nepřestane bavit psát. A Vám přeji - mějte se krásně :)

Na to se dá říct jen: Díky. A usmát se u toho.

Dobrý den,
četl jsem několik Vašich věcí a jsem nadšen:)
moc rád bych se s Vámi nějak spojil, ale nejsem schopen najít žádný kontakt.
Pokud by to bylo možné, rád bych vás požádal o pomoc ohledně synopse k jednomu projektu.
Můžete se mi prosím ozvat na mail: karel.brezina@icloud.com.
Děkují Vám a přeji krásný den.
K

Zdravim Vas
Dovolil by som si v mene svojom a mojich kamaratov,podakovat za podareny roman "Zakuti v oceli"...velmi dobry postapo namet, ktory by si isto zasluzil pokracovanie...
vdaka vam p.Zamboch :)
PS: mal by som aj otazky,ale nie vhodne na verejnu komunikaciu.Je na vas nejaky email prosim?

Stránky

Přidat komentář