Guestbook

Komentáře

Мне очень нравится ваш сайт, прохладный и стильный дизайн, а также общение с чужими  местами питания рядом со мной

Dobrý den,
předem mého psaní Vám chci poděkovat za Baklyho, kterého jsem objevil teprve nedávno. Bohužel sehnat všechny knihy o něm je nemožné :( Neplánuje se nějaký další tisk příběhů Návrat zabijáka, Anděl bez slitování a Holýma rukama? Prošmejdil jsem internetové prodejny knih i antikvariáty, ale všude nacházím jen desítky pohledávek na tyto knihy a pouze jednotky nabídek v rozmezích 500,- a výše... Neplánuje se třeba soubor všech těchto knih v jedné nebo něco podobného? Děkuji a přeji mnoho dalších skvělých příběhů.
S pozdravem Marek Blecha

Ok, popřemýšlím nad tím, co by se v tom dalo podniknout. Určitě dobré téma k zamyšlení. Děkuji.

Ahoj,
a co elektronické vydání knih ?Na palmknihách toho mají spustu.

Na palm knihách mají pouze Bez slitování, které se jako jedno z mála dá sehnat v obchodě i v knižní podobě :) Navíc jsem fanda tištěných knih... rád držím knihu v ruce a listuji v ní :) 

Tak jsem zkusil potrápit strýčka Google:
Bakly: návrat zabijáka
* Knihy Dobrovský- Praha - Václavské náměstí, Praha - Arkády Pankrác, Plzeň - Sedláčkova
víc ale asi nee, je mi líto

Návrat zabijáka ještě sehnat jde taky :) Toho už mám... problém jsou Anděl bez slitování a Holýma rukama :) 

Dobrý den,
přečetl jsem skoro všechny knihy s Baklym a všechny knihy a povídky s Koniášem (nejlepší knižní postava, o které jsem kdy četl) a musím říct, že jsem naprosto nadšen. Chtěl jsem si v tom udělat pořádek zeměpisně, ale trošku jsem se v tom zamotal. Chci se zeptat, jestli není ke stažení nebo nahlédnutí nějaká mapa Koniášova světa. Děkuji

Nejste sám, kdo se v tom zamotal ... : - ) Sorry. Dobrou mapu nemám.

to je škoda. Chci se zeptat ještě na jednu věc - plánujete na někdy napsat nějakou další povídku s Koniášem?
Děkuji

Ahoj,
na http://mz-fans.cz/slovnik(tečka)php je k vidění slovník Koniášova světa (bohužel nejsou lidi, kteří by to přepsali do modernější podoby) a tam si můžeš vyfiltrovat klidně zeměpisné údaje ze které chceš povídky, nebo knihy.
A když se zaregistruješ na http://mz-fans.cz a napíšeš mi prozradím ti tajemství

Okolo recenze knihy Zakuti v oceli se na fantasyplanet rozhořela docela rozvinutá diskuse - mrkněte

Ať hoří, ať hoří! 

Co mu popřejete?
 přejeme a http://mz-fans.cz

It's nearly impossible to find experienced people for this topic, however, you sound like you
know what you're talking about! Thanks

V březnu 2017 vyjde v Polsku Poslední bere vše.
Více info na Z Fans - http://mz-ans.cz

A nedá se zalobovat u nějakého českého vydavatele, aby ty knihy vycházely taky u nás (ať už papírově nebo e-kniha)?? To už je druhá kniha, která není u nás k sehnání, ale vychází v Polsku...

no tak ona ta kniha u nás jistým způsobem k dostání je - Dlouhý sprint vyšel v knize Dlouhý sprint s ozvěnou http://www.tridistri.cz/dlouhysprintsozvenou
a Pouštní škorpion je součástí povídek o Koniášovi (Vlk na stezce) - http://www.seqoy.cz/index.php?zobraz=detail&ref=moto&id=5540. Sehnat se nedá akorát Poslední bere vše.

Zdravim vsechny a obzvlaste autora.
Prave jsem docetl Zakuti v oceli - bezvadny pribeh, i kdyz ke konci tak trochu predvidatelny - ale vubec to neni problem, pribeh a vypraveni je samozrejme i o podani - a to je skvele.
Se synem (ktery Vas tez s radosti cte) se sazime, kdy dorazi cokoli dalsiho ze sveta Baklyho. To bychom meli OBROVSKOU RADOST.
Hodne fantazie a casu na psani preji Richard a Richard

Snažím se, ale všichni mi umírají mi pod rukama :( : - )

Tak jsem se snad konečně vyhrabal ze změti přízemních starostí zvaných život v ČR (podle googlu už Czechia) a zjistil jsem že jsem prošvihl JFK svět, mistrovy narozky (ne že bych tušil kdy je má) a zaroven i vydání Predátorů 2 - že nevíte co to je..no je to jasné přece Zakuti v Oceli. Krásné a hodne tlusté dílo, které přesně vypovídá o lidské přízemnosti v kritických dobách. Dodatečně tedy vše nej, hodně vyhraných bitev (ale stejně doporučuji spíše WarThunder :-)), pevnou ruku, nerv i oko a nečekaných závěrů vašich příběhů. Stroje by neměli zabíjet lidi....leda v sebeobraně.
S úctou a pokorou nad vypravěčským talentem
 Yeti

Děkuji : - )

Dobrý den,
Je moné někde koupit komplet všech Vašich knih v elektronické podobě? Nepodařilo se mě to najít a opravdu rád bych měl všechny "originály" v elektronické podobě.
Děkuji
Vašek

Na Palmknihách mají skoro všechno. 

To, co mají samozřejmě mám.
Rád bych i ten zbytek. Škoda
Vašek

Dobrý den, chci se zeptat, zda neplánujete napsat taky nějakou čistou detektivku z českého prostředí, třeba na způsob drsné školy. Díky za odpověď

Neplánuji, rád přenechám jiným a velmi rád si přečtu : - )

Pane Žambochu Vaše knížky jsou naprosto skvělé a společně s mými syny je máme oblíbené a fakt si je užíváme. Naše nejoblíbenější postava je rozhodně Bakly, ten nemá konkurenci. Když jsme Vás viděli na autogramiádě, tak bylo jasné, kde jste bral inspiraci.
Teď jsem dočetl Predátory a mám z toho rozporuplný dojem. Nechci Vás nějak otravovat, spíš to myslím jako zpětnou vazbu Vašeho nadšeného čtenáře. Posledních 60 stránek jsem přeskakoval odstavce, abych to už měl za sebou. Naprosto u mě nefungovalo ztotožnění se s hlavním hrdinou. Také mi přijde dost krkolomné, že nepřátelé jsou telepati s dokonalým maskováním. Prostě mi to nějak nesedlo, omlouvám se.
Teď mě čekají Zakuti, tak se těším jaké to bude.
Hezký den
Honza Král

Comme beaucoup, j'ai alors commencé à tirer des plans sur la comète, à me croire surpuissant et
à penser que je pourrais gagner des dizaines de milliers
d'euro chaque mois de cette manière.

To je opravdu věc individuálního vkusu. Je mi líto, že vás kniha neoslovila, ale tak to chodí. Není možné, aby se vše líbilo všem.

Stránky

Přidat komentář